FELHASZNÁLÁSI FELTÉTELEK (2022. december 3)
Az ev-kirche-schaessburg.ro oldalain gondosan kezeli az adatokat.
A webhely, tartalom vagy anyagok használatával Ön beleegyezik abba, hogy betartja a következő feltételeket és azok folyamatban lévő változásait, függetlenül attól, hogy értesítést kap-e ezekről a változásokról.

A felhasználó köteles gondosan elolvasni ezeket a használati feltételeket, és rendszeresen ellenőrizni, hogy vannak-e frissítések. A webhely csak olyan tevékenységekhez használható fel, amelyek megfelelnek az Európai Unió vagy annak tagállamainak alkalmazandó törvényeinek, és nem ütköznek az alapvető jogokhoz és szabadságokhoz, valamint az erkölcsi és etikai alapelvekhez. A szolgáltató fenntartja a jogot, hogy megfontolásaival összhangban bármikor megváltoztassa a használati feltételeket. A használati feltételek módosítása a kiszolgálón történő közzététel időpontjától érvényes. Ha bármilyen módon használni szeretné a weboldalt a módosítások elvégzése után, ez kifejezi a megváltozott használati feltételekhez való feltétel nélküli hozzájárulását. Ha nem ért egyet a használati feltételekkel, akkor nem jogosult a webhely használatára.
Minden kép, filmék, szöveg (a mondott szó mindig érvényes), kártyák, márkák, szolgáltatási jelek és logók a szolgáltató vagy harmadik felek tulajdonát képezik, és a weboldalon kívül mások nem használhatják azokat.
A weboldalak műszaki megvalósítása:
A bibliai szövegek a 2017-es Luther bibliafordításaból, az egységfordításból, a BibliaOrtodoxa.ro-ból vagy Károli Gáspár forditásaból származnak.
- Az ATVIRTUAL.NET KG, Groß-Enzersdorf, Bécs közelében, ad otthont. A kiszolgáló helye Frankfurt am Main (Németország).
- Térképek az oldalain belül az ArcGIS online használatával lettek alkotva
- Az egyéni egyházi istentiszteleteket és beszédeket az YouTube-csatornánk tárolja. Az alsó korhatár ott 16 év.

A szerkesztői felelősség:

A kérdések és javaslatok:

Vom 12. bis 15. Dezember 2022 sind die Kirchen für touristische Besuche geschlossen.

Între 12 și 15 decembrie 2022 bisericile sunt închise pentru vizite în scop turistic.

2022. december 12-jétől 15-ig a templomok zárva tartanak a turistalátogatások miatt.

Parohia Evanghelică Sighişoara C. A., Str. Cositorarilor Nr. 13, RO-545400 Sighişoara