ADATVÉDELEM (utolsó frissítés: 2023. Május 10)

Jogi nyilatkozat
Annak ellenére, hogy az oldalak megteremtésében nagy gondot fordítottunk, nem vállalunk felelősséget a velünk letétbe helyezett tartalomért. A szöveghez fűződő jogok, elvben a beszéd és a szerzők saját képeik. Kifejezetten rámutatott, hogy az interneten történő adatátvitel ismeretlen biztonsági résekkel járhat, amelyekért felelősséget nem lehet elfogadni. Ez a nyilatkozat az internetes ajánlat részét képezi, amelyről az oldal hivatkozik. Ha a nyilatkozat részei vagy egyedi kifejezései nem jogszerűek vagy helyesek, akkor a többi rész tartalmát vagy érvényességét ez a tény nem befolyásolja.
Más webhelyekről, amelyek nem közvetlenül tőlünk származnak, nem vállalunk felelősséget.

Az oldalak tulajdonságai
A weboldalak HTML 2023 Living Standard, CSS Snapshot 2021, PHP 8.1.178.1.17 és UTF-8 formátumúak, MP4 formátumú filmek, TLS 1.3 van használt. A jelenlegi Content Security Policy Level 3 és Referrer Policy alkalmazásra kerül. Az oldalak érzékeny kialakításúak. Java, saját cookie-k és saját ECMA-Skript nyelvek nem használunk, saját oldal látogatások értékelése nem történik meg. A weboldalak nem tárolnak személyes adatokat. Kivétel a kapcsolatfelvételi lapunk, amellyel kapcsolatba léphet velünk. A kivétel az, ha közvetlenül felveszi velünk a kapcsolatot. Az e-mail üzenetéből vagy a faxjából rögzített adatok csak az Ön kérdéseinek feldolgozására szolgálnak, nem kerülnek továbbításra harmadik félnek, és a kérés teljesítése után törlődnek. A jogszabályi rendelkezések érvényesek.
Ha megtudjuk, hogy személyazonosításra alkalmas adatokat gyűjtenek a webhely beleegyezése nélkül, megtesszük a megfelelő lépéseket az adatok törléséhez.
A jogi előírásoknak való megfelelés ebben az esetben is érvényes. A papíralapú válaszok, ha tudjuk adni, megkövetelik az Ön beleegyezését, hogy átadjuk a feladónak. Nem küldünk kéretlen e-maileket.
A jelenlegi böngészők például a Chromium 115, Google Chrome 113, Microsoft Edge 113, Microsoft Edge DEV 114 és Mozilla Firefox 113 ( Android 13.0.0_r43, Debian 11.6, Fedora 37, Gnome 44.0, Google ChromeOS 113.0.5672.64, iOS/iPadOS 16.4.1 (a), macOS Ventura 13.3.1 (a) illetve Ubuntu 23.04 vagy Windows 11 22H2 (10.0.22621.1702) ) operációs rendszerekre, mindkettő támogatja a TLS 1.3. (2023. május 9-től).

Hosting
Az ATVIRTUAL.NET KG, a Groß-Enzersdorf Bécs közelében található (AlmaLinux). A kiszolgáló helye Frankfurt am Main (Németország).
- A térképeket online hozza létre az ArcGIS segítségével. (A kiszolgáló helye Ashburn (Virginia, AEÁ). Használati feltételek: https://www.esri.com/content/dam/esrisites/en-us/media/legal/ma-translations/hungarian.pdf,
https://www.esri.com/hu-hu/privacy/privacy-gdpr, https://www.esri.com/content/dam/esrisites/en-us/media/legal/gdpr-data-processing-addendums/data-process-addend.pdf).

Linkek más weboldalakhoz (linkek)
Weboldalaink a Romániai Ágostai Hitvallású Evangélikus Egyház és a Herrnhuti útmutatók hivatkozásokat tartalmaznak, mert úgy gondoljuk, hogy ezek a weboldalak érdekelhetik Önt.
Nincs befolyásunk ezen weboldalak kialakítására, tartalmára és biztonságára. Azt sem tudjuk ellenőrizni, hogy ezen webhelyek szolgáltatói hogyan kezelik az Ön adatait.
Harmadik fél weboldalairól a böngésző bal felső sarkában található vissza funkció segítségével lehet kilépni. Adatvédelmi nyilatkozatunk, valamint felelősségünk és felelősségünk ezért nem terjed ki a hivatkozott weboldalakra.

Az egyházi adatvédelemmel kapcsolatos kérdéseivel forduljon az alábbi elérhetőségeken:

Parohia Evanghelică Sighişoara C. A., Str. Cositorarilor Nr. 13, RO-545400 Sighişoara